Päättäjäisissä erikoispalkinnoin palkitut pelaajat joukkueittain:
F-tytöt 08-09
F-tyttöjuniori: Vanessa Karhula
Maalivahti: Milla Suomela
Puolustaja: Nelli Heikkilä
Hyökkääjä: Emma Kangasvieri
Tsemppari: Eeva Koivisto
Joukkuepelaaja: Helka Kangas
Kehittynein pelaaja: Aada Nissi
Kaikkien kaveri: Pinja Somero
E-tytöt 06-07
E-tyttöjuniori: Sanni Rentola
Kauden kehittyjä: Juulia Viitala
Kauden harjoittelija: Minea Kynnäs
Kauden tsemppari: Peppi Koskinen
Kauden sisupussi: Emilia Kynnäs
D-tytöt 04-05
D-tyttöjuniori: Maisa Känsäkangas
Tunnollinen harjoittelija: Emma Vähärautio
Joukkuepelaaja: Iida Tarkkinen
Tsemppari: Vilja Kuutniemi
C-tytöt 02-03
C-tyttöjuniori: Thelma Björk
Pistekuningatar: Mia Lillhonga
Ahkerin harjoittelija: Mia Lillhonga
Kauden yllättäjä: Meeri Mattila
Reilupelaaja: Ida Leppälä
Pistekuningatar: Milla Känsäkangas ( D-jun. )
Ahkerin harjoittelija: Iitu Riippa ( D-jun. )
B-tytöt 00-01
B-tyttöjuniori: Tua Böös
G-pojat 09
G-poikajuniori: Luca Malherbe
F2-pojat 08
F2-poikajuniori: Elias Heikkinen
Vuoden harjoittelija: Onni Hänninen
Vuoden kehittyjä: Jimi Kauppinen
Vuoden tsemppari: Justus Vertanen
F1-pojat 07
F1-poikajuniori: Peetu Purontaka
Vuoden tsemppari: Misko Hautala
Vuoden kehittyjä: Kasper Nissilä
Vuoden harjoittelija: Veikka Mäki
E2-pojat 06
E2-poikajuniori: Pekka Peltola
Vuoden tsemppari: Roope Rekilä
Vuoden kehittyjä: Aaron Romar
Vuoden harjoittelija: Oskari Koivusaari
E1 pojat 05
E1-poikajuniori: Otso Henttu
D2 pojat 04
D2-poikajuniori: Vili Ylikorpi
D1 pojat 03
D1-poikajuniori: Jimi Uusisalo
Valmentajien valinta: Eino Kivelä
Reilu pelaaja: Robert Biskop
C2 pojat 02
C2-poikajuniori: Andreas Thylin
Vuoden herrasmiespelaaja: Justus Andersson
Vuoden hyökkääjä: Niklas Honkaniemi
Vuoden pakki: Miro Luokkala
C1 pojat 01
C1-poikajuniori: Lauri Paloneva
Ahkerin pelaaja: Niko Laukkonen
Taistelijan palkinto: Rasmus Rintala
Tehopelaaja: Urho Koljonen
Valmentajan valinta: Elliot Wingren
B pojat 00-99
B-poikajuniori: Artturi Porko
Vuoden kehittyjä: Juuso Nadasi
Vuoden harjoittelija: Arttu Harju
A pojat 98-96
A-poikajuniori: Miikka Honkaniemi
Seuran valinnat
Nibacos –lautanen: Juha Rahkolin
Vuoden juniorimaalivahti: Pekka Peltola
Vuoden valmentaja: Joonas Järvelä
Vuoden tyttöjuniori: Ria Böös
Vuoden poikajuniori: Aapo Lokasaari
Ei uutisia |