Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
C1- pojat 04 Edustus Joukkueenjohtaja Kattilakoski Jarmo @: jarmo.kattilakoski@anvianet.fi
tel:050-591 7269
C2- pojat 05-06 Joukkueenjohtaja Peltokangas Piia @: piia.peltokangas77@gmail.com
tel:0405737891
C2- pojat 05-06 Joukkueenjohtaja Tantarimäki Jarno @: jarnotantarimaki@gmail.com
tel:0505683543
D2- pojat 07 Joukkueenjohtaja Kinaret Tiia @: t.kinaret@gmail.com
tel:0503691119
E1- pojat 08 Joukkueenjohtaja Himanka Mari @: marihimanka@gmail.com
tel:0505271744
E1- pojat 08 Joukkueenjohtaja Silvennoinen Tina @: tina.nyberg80@gmail.com
tel:050 558 8678
E2- pojat 09 Joukkueenjohtaja Rainosalo Egidija @: egidija.rainosalo@gmail.com
tel:0442634264
F1- pojat 10 Joukkueenjohtaja Puumala Miikka @: mpuumala@suomi24.fi
tel:0400482217
F2- pojat 11 Joukkueenjohtaja Kotkamaa Matts @: matts.kotkamaa@gmail.com
tel:0405089209
G-pojat 12 Joukkueenjohtaja Niskanen Katri @: katri.niskanen@canorama.fi
tel:0503778228
C- tytöt 05-06 Joukkueenjohtaja Känsäkangas Marjaana @: marjaana.kansakangas@gmail.com
tel:050-5304740
D- tytöt 07-08 Joukkueenjohtaja Torkinlampi Milla @: milla.torkinlampi@edu.kokkola.fi
tel:0505975301
E- tytöt 09-10 Joukkueenjohtaja Kangasvieri Ville @: ville.kangasvieri@gmail.com
tel:0503670914
E- tytöt 09-10 Joukkueenjohtaja Somero Ari @: asomero@luukku.com
tel:0449171416
F- tytöt 11-12 Joukkueenjohtaja Nissilä Jussi @: jussi.nissila@gmail.com
tel:040-5210169
Miehet Joukkueenjohtaja Kynnäs Jarkko @: jarkko.kynnas@fibe.fi
tel:0452084242
Naiset Joukkueenjohtaja Sipilä Anski @: a.ruostekivi@gmail.com
tel:0407592490
Naiset II Joukkueenjohtaja Hilli Jaana @: hillijaana2@gmail.com
tel:050-5745497
Naiset II Joukkueenjohtaja Vähärautio Anu @: anu.vaharautio@soite.fi
tel:050-3740332
Nibacos Erityisryhmä Joukkueenjohtaja Järvelä Janne @: janne.jarvela@boliden.com
tel:0505400277
Akatemia Joukkueenjohtaja Pulkkinen Anssi @: anssi.pulkkinen@netikka.fi
tel:0400767360
Nibacos Kokkola
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kategoriat