Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B-pojat Joukkueenjohtaja Kattilakoski Jarmo @: jarmo.kattilakoski@gmail.com
tel:050-591 7269
C-pojat Joukkueenjohtaja Peltokangas Piia @: piia.peltokangas77@gmail.com
tel:0405737891
C-pojat Joukkueenjohtaja Tantarimäki Jarno @: jarnotantarimaki@gmail.com
tel:0406501646
D2-pojat 08 Joukkueenjohtaja Himanka Mari @: marihimanka@gmail.com
tel:0505271744
D2-pojat 08 Joukkueenjohtaja Silvennoinen Tina @: tina.nyberg80@gmail.com
tel:050 558 8678
E1-pojat 09 Joukkueenjohtaja Rainosalo Egidija @: egidija.rainosalo@gmail.com
tel:0442634264
E2-pojat 10 Joukkueenjohtaja Puumala Miikka @: miikka.puumala76@gmail.com
tel:0400482217
F1-pojat 11 Joukkueenjohtaja Kotkamaa Matts @: matts.kotkamaa@gmail.com
tel:0405089209
F2-pojat 12 Joukkueenjohtaja Niskanen Katri @: katri.niskanen@canorama.fi
tel:0503778228
C-tytöt 05-06 Joukkueenjohtaja Känsäkangas Marjaana @: marjaana.kansakangas@gmail.com
tel:050-5304740
C2 / D-tytöt 07-08 Joukkueenjohtaja Torkinlampi Milla @: milla.torkinlampi@edu.kokkola.fi
tel:0505975301
E-tytöt 09-10 Joukkueenjohtaja Paloranta Saija @: saija.paloranta@gmail.com
tel:0400825745
F-tytöt 11-12 Joukkueenjohtaja Nissilä Jussi @: jussi.nissila@gmail.com
tel:040-5210169
Naiset Joukkueenjohtaja Sipilä Anski @: a.ruostekivi@gmail.com
tel:0407592490
Naiset II Joukkueenjohtaja Vähärautio Anu @: anu.vaharautio@soite.fi
tel:050-3740332
Nibacos Erityisryhmä Joukkueenjohtaja Järvelä Janne @: janne.jarvela@boliden.com
tel:0505400277
Akatemia Joukkueenjohtaja Puputti Jaakko @: Jaakko.puputti@puputti.fi
tel:0505013826
Nibacos Kokkola
Kategoriat