Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
C2- pojat 04 kilpa Joukkueenjohtaja Lahtinen Pasi @: pasi.lahtinen@netikka.fi
tel:044-7119589
B- pojat 01-02 Joukkueenjohtaja Koskela Marita @: marita.koskela@anvianet.fi
tel:040-8224958
C1- pojat 03 Joukkueenjohtaja Oikari Tony @: tony.oikari@anvianet.fi
tel:050-5174969
C2- pojat 04 Edustus Joukkueenjohtaja Kattilakoski Jarmo @: jarmo.kattilakoski@anvianet.fi
tel:050-591 7269
D1- pojat 05 Joukkueenjohtaja Kiiskilä Tero @: terok79@gmail.com
tel:050-4416394
D2- pojat 06 Joukkueenjohtaja Peltokangas Piia @: piia.peltokangas77@gmail.com
tel:0405737891
E1- pojat 07 Joukkueenjohtaja Kinaret Tiia @: t.kinaret@gmail.com
tel:0503691119
E2- pojat 08 Joukkueenjohtaja Himanka Mari @: marihimanka@gmail.com
tel:0505271744
E2- pojat 08 Joukkueenjohtaja Silvennoinen Tina @: tina.silvennoinen@sok.fi
tel:050 558 8678
F1- pojat 09 Joukkueenjohtaja Rainosalo Egidija @: egidija.rainosalo@gmail.com
tel:0442634264
F2- pojat 10 Joukkueenjohtaja Selkälä Sami @: sami.selkala@netikka.fi
tel:0449779230
G- pojat 11 Joukkueenjohtaja Kotkamaa Matts @: matts.kotkamaa@gmail.com
tel:0405089209
G- pojat 11 Joukkueenjohtaja Salmela Airi @: Airisalmela@gmail.com
tel:0505696596
C- tytöt 04-05 Joukkueenjohtaja Känsäkangas Marjaana @: marjaana.kansakangas@gmail.com
tel:050-5304740
D- tytöt 06-07 Joukkueenjohtaja Torkinlampi Milla @: milla.torkinlampi@edu.kokkola.fi
tel:0505975301
E- tytöt 08-09 Joukkueenjohtaja Somero Ari @: asomero@luukku.com
tel:0400597823
Miehet Joukkueenjohtaja Kynnäs Jarkko @: jarkko.kynnas@fibe.fi
tel:0452084242
Naiset II Joukkueenjohtaja Vähärautio Anu @: anu.vaharautio@soite.fi
tel:050-3740332
Nibacos Team Lelu Joukkueenjohtaja Järvelä Janne @: janne.jarvela@boliden.com
tel:0505400277
Akatemia Joukkueenjohtaja Pulkkinen Anssi @: anssi.pulkkinen@netikka.fi
tel:0400767360
Nibacos Kokkola
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat