Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Nurmela Juha juha.nurmela@nibacos.fi 0400-667616
Varapuheenjohtaja, Valmentaja Koljonen Risto 0442382685
Sihteeri, Hallituksen jäsen Seppänen Minna minna-seppanen@hotmail.com 0405770995
Hallituksen jäsen Anttiroiko Mirja mirja.anttiroiko@gmail.com
Hallituksen jäsen, Tiedotusvastaava, Mediavastaava, Markkinointi Koivisto Jani jani.koivisto@nibacos.fi 0445806115
Hallituksen jäsen, Valmentaja Kynnäs Jarkko jarkko.kynnas@fibe.fi 0452084242
Hallituksen jäsen, Rahastonhoitaja Maunula Virpi virpi.maunula@medirex.fi 040-726 0092
Hallituksen varajäsen Hanhineva Atte ahanhi3392@gmail.com
Valmennuspäällikkö, Juniorijaoston jäsen Kallio Jarkko jarkko.kallio@roimaint.com 040-8445959
Valmennuspäällikkö Männikkö Janne janne.mannikko@nibacos.fi 044-344 9448
Hallituksen varajäsen, Zone toimihenkilö Pynssi Sonja sonja.aho@kpedu.fi 050-3537695
Juniorijaoston puheenjohtaja, Valmentaja Anttonen Sami sami.anttonen@nibacos.fi 050-3214192
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Mutka Marko mmutka@suomi24.fi 0505949703
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Mäki Tommi tommi.maki@kokkola.fi 0407049445
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Nissilä Jussi jussi.nissila@gmail.com 040-5210169
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Ollikainen Jani jani.ollikainen@nibacos.fi 0408258017
Juniorijaoston jäsen, Valmentaja Tantarimäki Jarno jarnotantarimaki@gmail.com 0505683543
Seuratyöntekijä Rantala Satu satu.rantala@nibacos.fi
Markkinointi Virtakangas Kristian kristian.virtakangas@atea.fi 040-5123700
Nibacos Kokkola
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat