Katusähly 2018 Tulokset
7.7.2018 8:54 Uutisointi / Pääsivusto


Lauantai 7.7.2018 Katusählyn Kokkolan osaturnauksen tulokset. Muutamat tulokset jäivät puuttumaan.

Sarjojen voittajat:

Pojat 12-vuotiaat: Black panther, Tytöt 12-vuotiaat: Muumit, Tytöt 16- vuotiaat: Ryhmä Hau, Pojat 16-vuotiaat: FC Legendat, Seka: Hurmos,

Firma: Tulisijamestarit, Naiset : Tornado ja miehet: Höpläytys.

Kenttä 1
KloSarjaJoukkue 1Joukkue 2Tulos
9:00Lohko A (Y):El DinhoHöpläytys2 - 4
9:15Lohko B (N):Team Kasari Anjovishedelmät1 - 0
9:30-
9:45Lohko A (N):Äänekosken VPKPari terävää3 - 1
10:00Lohko P16:ViHoSB Puukädet4 - 3
10:15Lohko B (F):Äänekosken VPKErkkaa lapaan6 - 1
10:30Lohko C (Y):KoivuhaanLiikeTeamKuja1 - 6
10:45Lohko A (F):Team H-PrintVekkulit 2 - 1
11:00Lohko B (N):Team Kasari Tornado1 - 4
11:15Lohko B (Y):Kuul RanningsKarleby Goats2 - 0
11:30Lohko A (Y):KopoLääderi2 - 5
11:45Lohko F (Y):BC LiibaLaabaRiutan Porsaat3 - 4
12:00Lohko P16:SB PuukädetFC Legendat1 - 4
12:15Lohko E (Y):UrinalsMichigan3 - 2
12:30Lohko B (S):Äänekosken VPKBar Kellari5 - 1
12:45Lohko D (Y):SB PinnaKuivat Nallit7 - 2
13:00Lohko P16:CörmytSB Puukädet5 - 2
13:15Lohko B (N):AnjovishedelmätTornado0 - 2
13:30Lohko C (Y):Lasten HöntsäSB Kultaranta Warriors2 - 3
13:45Lohko TP12:TehotytötMuumit2 - 6
14:00Lohko A (S):JHPKTaskuEsko 4.12 - 4
14:15Lohko B (Y):BullsHitKuul Rannings4 - 3
14:30Lohko A (Y):KopoEl Dinho4 - 3
14:45Lohko F (Y):Riutan PorsaatFC Viikon Ränni5 - 1
15:00Firma 3.peliVekkulit (A3)Äänekosken VPK (B1)3 - 10
15:15NaisetGott och blandat (A1)BooDiis (B2)4 - 6
15:30Lohko TP12:MuumitRyhmä Hau3 - 7
15:45FirmaTeam h-printFreepolt Cobolt4 - 1
16:00P16VihoCörmyt6 - 4
16:15YleinenHöpläytysPellet12-3
16:30YleinenBullsHitTeamKuja1 - 2
16:45YleinenLiiga lengendatLääderi1 - 3
17:00YleinenRed YtubeFc Mörkö2 - 0
17:15YleinenHöpläytys A1Taulat F14 - 2
17:30YleinenHöpläytys A1Riutan Porsaat F22 - 0
17:45YleinenHöpläytysRed y tube7 - 3
Kenttä 2
Klo Sarja Joukkue 1 Joukkue 2 Tulos
9:00 Lohko B (Y): Pellet Karleby Goats 4 - 1
9:15 Lohko P16: KK-Kerho Cörmyt 6 - 10
9:30 -
9:45 Lohko A (Y): Take The L Kopo 5 - 1
10:00 -
10:15 Lohko B (S): Bar Kellari Pertti Keinonen yhtyeineen 6 - 5
10:30 Lohko D (Y): FC Mörkö SB Pinna 2 - 1
10:45 -
11:00 Lohko A (N): Hurmaavat Kimalaiset Pari terävää 1 - 4
11:15 Lohko C (Y): Liigalegendat Lasten Höntsä 2 - 2
11:30 Ystävyyspeli Team Lelu Pari terävää 13 - 10
11:45 Ystävyyspeli peliaika 1 x 20 min -
12:00 Lohko B (Y): Tre Kronor BullsHit 1 - 3
12:15 Lohko A (Y): El Dinho Take The L 8 - 2
12:30 Lohko F (Y): FC Viikon Ränni BC LiibaLaaba 6 - 0
12:45 Lohko A (N): Hurmaavat Kimalaiset Äänekosken VPK 1 - 2
13:00 Lohko E (Y): Michigan Sc Ruisranteet 4 - 2
13:15 Lohko A (S): Take The L TaskuEsko 4.1 5 - 6
13:30 Lohko D (Y): Kuivat Nallit FC Mörkö 2 - 3
13:45 Lohko B (N): BooDiis Team Kasari 4 - 0
14:00 Lohko P16: FC Legendat ViHo 2 - 8
14:15 Lohko C (Y): KoivuhaanLiike Liigalegendat 2 -8
14:30 Firma 3.peli Team h-print (A1) Erkkaa lapaan (B3) 3 - 3
14:45 Lohko TP12: Ryhmä Hau Tehotytöt 1 - 1
15:00 Lohko B (Y): Tre Kronor Pellet 4 - 4
15:15 Lohko A (Y): Höpläytys Lääderi 4 - 2
15:30 Lohko TP12: Tehotytöt Black Panthers 1 - 6
15:45 Firma Äänekoskem VPK Tulisijamestarit 3 - 6
16:00 P16 KK-Kerho FC legendat 2 - 4
16:15 TP12 Black Panthers Ryhmä Hau 4 -2
16:30 Seka pronssi Tasku esko 4.1 Pertti Keinonen yhtyeineen 3 - 4
16:45 Seka finaali Hurmos Loca people 2 - 1
17:00 Yleinen Taulat SB pinna 3 -1
17:15 Yleinen Team kuja C2 Take The L A2 5 - 0
17:30 Yleinen Team kuja C2 Red y tube 2 - 5
17:45 Yleinen Team kuja C2 Riutan porsaat 1 - 7
Kenttä 3
Klo Sarja Joukkue 1 Joukkue 2 Tulos
9:00 Lohko C (Y): TeamKuja Lasten Höntsä 9-2
9:15 -
9:30 Lohko A (S): TaskuEsko 4.1 Hurmos 3 - 6
9:45 Lohko B (Y): Kuul Rannings Tre Kronor 6 - 0
10:00 Lohko B (N): Tornado BooDiis 3 - 2
10:15 Lohko P16: FC Legendat KK-Kerho 1 - 8
10:30 Lohko A (Y): Lääderi El Dinho 4 - 4
10:45 Lohko E (Y): Michigan Lakeen Asuntohumaus Ky 5 - 3
11:00 Lohko P16: ViHo Cörmyt 7 - 3
11:15 Lohko D (Y): Kuivat Nallit RedYtube 1 -4
11:30 Lohko B (F): Freeport Cobalt Äänekosken VPK 2 - 4
11:45 Lohko A (F): Tulisijamestarit Team H-Print 4 - 6
12:00 Lohko C (Y): SB Kultaranta Warriors KoivuhaanLiike 0 - 10
12:15 Lohko B (N): Anjovishedelmät BooDiis 0 - 4
12:30 Lohko B (Y): Pellet Kuul Rannings 5 - 10
12:45 Lohko P16: KK-Kerho ViHo 0 - 1
13:00 Lohko A (Y): Höpläytys Kopo 4 - 0
13:15 Lohko F (Y): Taulat Riutan Porsaat 2 - 2
13:30 Lohko A (N): Pari terävää Gott och blandat 1 - 9
13:45 Lohko E (Y): Lakeen Asuntohumaus Ky Urinals 1 - 2
14:00 Lohko TP12: Black Panthers Ryhmä Hau 7 - 2
14:15 Lohko D (Y): RedYtube SB Pinna 6 - 5
14:30 Firma 3.peli Tulisijamestarit (A2) Freeport Cobalt (B2) 7 - 3
14:45 Lohko TP12: Muumit Black Panthers 1 - 10
15:00 Lohko A (S): JHPK Take The L 3 - 7
15:15 Lohko C (Y): SB Kultaranta Warriors TeamKuja 2 - 1
15:30 Seka Hurmos Pertti keinonen yhtyeineen 3 - 2
15:45 Lohko B (Y): Karleby Goats BullsHit 1 - 3
16:00 Naiset gott och blandat Äänekosken VPK 4-3
16:15 Naiset Boodies Tornado 3- 4 rl.
16:30 P16 pronssi KK-Kerho Cörmyt 8 - 9
16:45 P16 finaali FC Legendat Viho 4 - 3 rl.
17:00 Yleinen Michigan Take The L 2 - 6
17:15 Yleinen Lääderi A3 Riutan Porsaat F2 2 - 5
Kenttä 4
Klo Sarja Joukkue 1 Joukkue 2 Tulos
9:00 Lohko A (N): Gott och blandat Hurmaavat Kimalaiset 6 - 1
9:15 Lohko B (S): Pertti Keinonen yhtyeineen Äänekosken VPK 4 - 2
9:30 Lohko B (S): Loca People Bar Kellari 3 - 2
9:45 Lohko C (Y): Liigalegendat SB Kultaranta Warriors 3 - 2
10:00 Lohko A (F): Vekkulit Tulisijamestarit 1 - 8
10:15 Lohko A (S): Take The L Hurmos 3- 5
10:30 Lohko B (Y): BullsHit Pellet 3 - 0
10:45 Lohko B (S): Äänekosken VPK Loca People 2 - 4
11:00 Lohko F (Y): FC Viikon Ränni Taulat 1 - 8
11:15 Lohko A (Y): Take The L Höpläytys 4 - 3
11:30 Lohko E (Y): Sc Ruisranteet Urinals 1 - 4
11:45 Lohko A (N): Gott och blandat Äänekosken VPK 2 - 1
12:00 Lohko D (Y): FC Mörkö RedYtube 1 - 2
12:15 Lohko B (F): Erkkaa lapaan Freeport Cobalt 3 - 8
12:30 Lohko B (S): Pertti Keinonen yhtyeineen Loca People 3 - 4
12:45 Lohko C (Y): TeamKuja Liigalegendat 2 - 2
13:00 Ystävyyspeli Team Lelu Kuul Rannings -
13:15 Ystävyyspeli peliaika 1 x 20 min -
13:30 Lohko B (Y): Karleby Goats Tre Kronor 5 - 2
13:45 Lohko A (Y): Lääderi Take The L 3 - 3
14:00 Lohko F (Y): Taulat BC LiibaLaaba 8 - 4
14:15 Lohko P16: SB Puukädet KK-Kerho 4 - 7
14:30 Lohko A (S): Hurmos JHPK 1 - 1
14:45 Lohko E (Y): Lakeen Asuntohumaus Ky Sc Ruisranteet 4 - 5
15:00 Lohko P16: Cörmyt FC Legendat 4 - 5
15:15 Naiset Tornado (B1) Äänekosken VPK (B2) -
15:30 Seka Loca People Tasku esko 4.1 -
15:45 Lohko C (Y): Lasten Höntsä KoivuhaanLiike 4 - 4
16:00 TP12 Tehotytöt Muumit -
16:15 Firma Pronssi Äänekosken VPK Freeport Cobalt 4 - 3
16:30 Firma finaali Team h-print Tulisijamestarit 3 - 9
16:45 Yleinen Urinals Riutan porsaat 6 - 7
17:00 Yleinen Kultaranta warriors Kuul Rannings 5 - 3
17:15 Yleinen Red y Tube D1 Kultaranta warriors C2 5 - 2

   
Lisää uutisia
Nibacos Kokkola
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat